Skenery PALM / Jireh

PALM FLAT Scanner
PALM FLAT – součást rodiny skenerů PALM – je to univerzální a ergonomický nástroj pro kontrolu UT s integrovaným kodérem a magnetickými koly. Skener lze použít pro průměry větší než 90 mm pro obvodové skenování a 200 mm pro axiální skenování.
Lze kontrolovat trubky o průměru od vnějšího průměru 90 mm (3,5 ”) po plochý a vnitřní průměr do 250 mm (10”). Minimální průměr axiálního skenování je 200 mm. Skener může nést sondy až do velikosti 70 mm (délka) x 50 mm (šířka), aby vyhovovaly jakémukoli postupu kontroly bez ohledu na tloušťku trubky, materiál nebo kritéria přijatelnosti.
Skenner je dodáván s velkým výběrem příslušenství, aby byla kontrola a nebo manipulace se zařízením ještě jednodušší. U jiných typů sond má plochý skener PALM potenciál řešit i mnoho dalších aplikací.

PALM Scanner
PALM scanner je určen pro kontrolu trubek o průměrech od 1,5 “do 3,5”.Nebo jako lin Nástroje jsou přizpůsobitelné různými klíny a sondami, aby vyhovovaly jakýmkoli kontrolním postupům bez ohledu na tloušťku trubky, materiál nebo kritéria přijatelnosti.
Skenery PALM jsou dodávány s velkým výběrem příslušenství, aby byla kontrola a nebo manipulace se zařízením ještě jednodušší.
palms1

ODI je vybaven kodérem připojeným k přímému univerzálnímu upínacímu systému, který umožňuje držet prakticky jakoukoli kombinaci sondy a klínu. Malá velikost umožňuje ovládání jednou rukou ve stísněných prostorech a upínací systém znamená, že nastavení sondy je rychlé a snadné.

odi2