Digitální radiografie na paměťové fólie

Částečná náhrada klasických RTG filmů pomocí snímací RTG digitální fólie.

 • 1111

  CRx Vision

  1111

  Více o CRx Vision

  Digitální radiografický systém GE Inspection Technologies CRx Vision

  Unikátní lineární skener digitálních fólií s flexibilními fóliemi s metalickou vrstvou na necitlivé straně. Tato technologie zaručuje maximální možnou výtěžnost IP. Celý posuv je ZCELA BEZDOTYKOVÝ !!

  • Systém nahradí klasické provádění defektoskopických kontrol prozařováním chemicko-technologického výrobního zařízení na filmy novým radioskopickým snímkováním na kazety s následným digitálním zpracováním, zjednodušuje a zpřesňuje následnou analýzu radiogramů.
  • Součástí celého systému je software GE Rhythm RT a Review, který nabízí vyhodnocení a archivaci radiogramů, přímé vytváření závěrečných zpráv měření a dále speciální funkce přímo pro kontrolu potrubí, kdy automaticky měří korozi a zbytkovou tloušťku materiálu a další patentované funkce jako například „Flash Filter“ (viz další slidy), systém včetně úložiště, které umožní export snímků v plné velikosti a včetně prohlížeče.
  • Digitální systém oproti stávajícímu klasickému provádění radiografického
  měření celý proces měření urychlí, zpřesní výsledky a zároveň uspoř pravidelné finanční náklady na pořizování radiografického materiálu (filmy chemické prostředky atp.)

  Prezentace (CZ)
  Leták (EN)
 • 1111

  CRx25P

  1111

  CRx25P – maximální rozlišení a mobilita od lídra v NDT GE – AGFA

  Digitizér CRx25P představuje nejnovější generaci přenosných CR skenerů. Je vybaven vylepšenou deskou pro přepravu systému, který optimalizuje deska pro manipulaci a přijímá flexibilní průmyslové fosforeční zobrazovací fólie až 35,5 cm 14 palců široký. Skener nabízí všechny výhody uznávané výpočetní radiografie lépe než u rentgenových filmů, jako rychlejší expozici, širší prostor, opakování zkoušky, bez použití chemie pro vyvolání a celkového snížení materiálů a nákladů na práci. Nový CRx25P má vysoký kontrast a rozlišení pro aplikace ke zjištění a inspekce koroze. Kromě toho má vysoké rozlišením v režimu velikostí (pixel) 17 a 25 mikronů a je proto optimalizován pro kontrolu svarů v souladu s mezinárodními standardy. Skener váží pouze 21 kg a může být provozována zcela samostatně s volitelnou vestavěnou baterií. Je perfektní pro přenosné aplikace

  Prezentace (CZ)
  Prezentace (EN)
 • 1111

  CRxFlex

  1111

  Stolní plně automatický scanner, pracuje s pevnými kazetami. Po vložení fólie s kazetou, je kazeta otevřena, fólie načtena, smazána a vrácena zpět do kazety. Komfortní metoda, které minimalizuje mechanické poškození DR fólie

  CRX Flex digitizér kombinuje flexibilitu, spolehlivost, dynamický rozsah a jednoduchost použití. Je navržen speciálně pro aplikace v nedestruktivním zkoušení, nový skener je vhodný pro použití s oběma izotopy a zdroji rentgenového záření. Je vhodný pro širokou škálu aplikací v letectví, v petrochemickém průmyslu a dopravu zemního plynu, elektřiny a automobilovém průmyslu. CRX Flex Digitizér váží jen 75 kg. Je určen pro spolehlivý provoz v nejdrsnějších prostředích NDT..

  Prezentace (CZ)
  Prezentace (EN)