MENTOR UT – Phased Array, ToFD

S Mentor UT získáte produktivnější a kvalitnější kontrolu.

Mentor UT nabízí nový způsob kontroly kombinací vynikajícího výkonu UT, přizpůsobitelných aplikací kontroly, uživatelských rozhraní a intuitivního hardwaru s vloženými odbornými expertizami, které dělají kontrolu dostupnější a efektivnější. Navrhněte si vlastní kontrolní pracovní postupy pro Mentor UT pomocí GE desktop softwaru Mentor Create. Přizpůsobte si “aplikace” kontroly, vašim vlastním zkušebním postupem, průmyslovým aplikacím a úrovním zkušeností, které mohou být tak podrobné nebo obecné, jak každý uživatel považuje za vhodné. Uživatelem definované menu navede technika každým krokem kontroly – od výběru sondy a kalibrace, až po reporting – zajišťují konzistenci vašich inspekčních úloh, vždy a od každého pracovníka kontroly. S flexibilitou používání několika pracovních postupů na jednom zařízení lze zaručit stálý přístup k správnému pracovnímu postupu, potřebnému na vaši kontrolu.

Design s ohledem na efektivnost – šetřete čas a zdroje

Každý Mentor UT má nainstalovanou funkci InspectionWorks. Jako první zařízení umožňuje snadnou bezdrátovou konektivitu a live streaming. Díky tomu můžete získat odbornou radu nebo jiný pohled na kontrolu pro těžké kontrolní úkoly, když to potřebujete – v reálném čase.

Odolnost

Mentor UT je navržen pro náročné prostředí s odolností IP65, testováno na odolnost proti vodě a prachu, extrémnímu teplu a vlhkosti, chladu, vibracím, nárazům a rozstřikují vodě.

Vysokovýkonný design

Při frekvenci opakování pulsů (PRF) s frekvencí 20 kHz, Mentor UT kombinuje 32:32 PA UT defektoskop (rozšiřitelný na 32: 128) s konvenčním kanálem UT, pro instantní přepínání mezi PA a konvenční kontrolou podle potřeby.

Intuitivní ovládání

Pomocí dotykové obrazovky (ovladatelné i přes rukavice), čitelné na denním světle, je shromažďování údajů, archivace a reporting zjednodušené s možností ukládat data A-scan, jakož i analýzy po kontrole přímo na zařízení.