Everest Mentor Flex VideoProbe™

Everest Mentor Flex poskytuje špičkový obraz TrueSight™ jasnost pro přesnější hodnocení a zvýšenou pravděpodobnost detekce (POD). Očekávejte vysoce kvalitní a detailní zobrazení defektů, které byly dříve nezjistitelné.

Everest Mentor Flex VideoProbe™, s technologií InspectionWorks a dvoupásmovou Wi-Fi, jsou kontroly konzistentní a efektivní, podporuje bezdrátové přenosy souborů a streamování videa do zařízení iOS, což vede ke zvýšení efektivity a flexibility při práci. A bez ohledu na to, co přinese budoucnost, snadné upgrady bezdrátového připojení a plánovaným aktualizacím budete vždy připraveni.

Virtuální klávesnice Everest Mentor Flex umožňuje o 300 % rychlejší anotaci a její vícebodová dotyková obrazovka umožňuje přiblížení sevřením a posunutí a posun. Menu Directed Inspection (MDI) umožňuje inspektorům s automatickým inteligentním označováním obrazu a automatickým generováním zpráv, přizpůsobitelné uživatelské profily a integrovanou nabídku nápovědy. V neposlední řadě InspectionWorks Connect posouvá inspekce do budoucnosti pomocí bezdrátového streamování videa a přenosu souborů do zařízení iOS přes dvoupásmovou Wi-Fi.

INDUSTRIES: Aerospace | Oil & Gas | Power Generation | Automotive

Videoskop MENTOR FLEX je videoskopem, který pracuje ve zcela digitálním režimu zpracování
videosignálu v kvalitě HD (High Definition) – od sejmutí obrazu snímačem CCD až po jeho
zobrazení na dotykovém monitoru XGA LCD. Výsledkem je ostrý obraz s vysokým rozlišením,
které vykreslí i ty nejjemnější detaily – systém zobrazení TrueSight™.
■ dokonalý obraz s vysokou rozlišovací schopností
■ Ochrana displeje Gorilla® Glass
■ Špičkový světelný výkon
■ kontrastní dotykový XGA LCD displej s vysokým rozlišením
■ záznam snímků či videa na interní paměť nebo na USB-Flash včetně zvuku nebo textu v obraze
■ Využívání Gamma Correction,  Dark Boost, inteligentní zpracování obrazu mezi přechodem tmavých/světlých oblastí
■ 2xUSB3.0,WiFi, duální napájení,HDMI, IP65
■ možnost připojení klávesnice, myši a monitoru kabelem, nebo bezdrátově

Mentor Everest Flex automaticky koriguje a zplošťuje okraje obrazu, čímž umožňuje široké zorné pole optiky bez nepřesností. Společně se saturací barev tyto funkce poskytují vysoce kvalitní obrázky, které zobrazují nejen textury, ale i vady a vady, které byly dříve nezjistitelné. Když vidíte jasně, zvyšujete pravděpodobnost detekce, urychlujete pracovní tok inspekce a poskytujete výsledky s jistotou.

TrueSight™ Imaging – TrueSight™ poskytuje kombinaci funkcí pro snímání a zpracování obrazu ve vysokém rozlišení, přesnou optiku a výkonnou sadu patentovaných transformací obrazu, které umožňují lepší kontrolu.

Inovativní motorika– 2,5x větší točivý moment než dnešní motory poskytuje nárůst kloubového rozsahu o 42 %. A o 16 % nižší tření poskytuje ultra citlivý pocit a zároveň prodlužuje artikulaci po dobu životnosti produktu. S vylepšeným designem kloubů založeným na vysoce výkonných motorech řízení umožňuje Everest Mentor Flex technikům bez námahy procházet i těmi nejnáročnějšími kontrolními cestami, což má za následek méně času stráveného hledáním.

Odolnost na vojenské úrovni  – Everest Mentor Flex je vyroben z hořčíkového pouzdra vojenské kvality (MIL-STD) a testován třetí stranou, aby obstál v náročných podmínkách průmyslového pracoviště. Můžete se tedy spolehnout, že poskytne špičkový výkon i v těch nejdrsnějších podmínkách prostředí.MIL-STD-810H ,MIL-STD-461G, kompatibilita s RE102 a RS103

 

Základním účelem endoskopů je vizuální kontrola a detekce případných vad nebo problémových míst a tomu je samozřejmě uzpůsoben i celý obrazový systém Videoskopu Mentor FLEX.
■ snadné intuitivní ovládání pomocí jediného multifunkčního joysticku
■ české uživatelské rozhraní (lokalizací firmwaru)
■ všesměrové vychylování sondy „All Way Articulation“
■ integrovaný software MDI – průvodce vizuálními kontrolami a vytváření vlastních postupů control včetně přidání PDF dokumentace

Ovládání videoskopů Mentor FLEX je zcela intuitivní a díky ergonomickému designu i jednoduché. Základní funkce i vychylování konce inspekční sondy jsou ovládány jediným, multifunkčním, joystickem, který automaticky rozezná aktuální pracovní režim. Pohyb konce sondy obstarávají servomotorky. Práci usnadňuje i software lokalizovaný do češtiny a integrovaný průvodce
vizuálními kontrolami-MDI, který Vás krok za krokem povede všemi fázemi vizuální kontroly.
Výměnné sondy
■ snadno vyměnitelné sondy (rozdílné průměry a délky)

Bezdrátové sdílení LIVE videa a plná kontrola videoskopu
■ bezdrátové dálkové ovládání videoskopu a přímé sdílení LIVE videa na mobilních zařízeních

 

 

 

 

 

Všechny kamery používají Gamma Correction, ale Dark Boost vyhodnocuje obsah scén a inteligentně upravuje úrovně tak, aby digitálně zesvětlily tmavší oblasti – například ty s jasným povrchem v popředí nebo odlesky – bez přeexponování nebo snížení kontrastu jednotnějších scén. Podobně široká zorná pole s některými hroty optiky mohou způsobit, že obraz bude vypadat jako zakřivený na okrajích nebo bude mít vzhled „rybího oka“. Toto zkreslení může být tak velké, že se okraje lopatek turbíny nebo jiných kontrolovaných předmětů mohou jevit jako ohnuté. Díky korekci zkreslení to Mentor Everest Flex automaticky koriguje a zplošťuje okraje obrazu, čímž umožňuje široké zorné pole optiky bez nepřesností. Společně se saturací barev tyto funkce poskytují vysoce kvalitní obrázky, které zobrazují nejen textury, ale i vady a vady, které byly dříve nezjistitelné. Když vidíte jasně, zvyšujete pravděpodobnost detekce, urychlujete pracovní tok inspekce a poskytujete výsledky s jistotou.

Volitelné příslušenství k Mentor FLEX: