Přenosné přístroje

Přenosné přístroje pro detekci povrchový a podpovrchový necelistvostí a přístroje na měření konduktivity materiálů.

 • 22

  MENTOR EM

  22

  MENTOR EM zařízení pro kontrolu vířivými proudy je navrženo s ohledem na dostupnost pracovních postupů, návodů přímo v zařízení, které si operátor může kdykoliv vyvolat. Možnost spolupráce se vzdáleným pracovištěm nebo expertním týmem umožňuje rychlé a přesné potvrzení indikací. Jednoduchá, efektivní kontrola svarů, aplikací v leteckém průmyslu a použití pro všeobecné aplikace. Revoluční zařízení s dotykovým displejem se sklem odolným proti škrábancům. Možnost nadefinovat si tlačítka (umístění, velikost, funkce) podle potřeby. Operátor sám vydefinovat zobrazení. Uložení a vyvolání kompletních postupů, návodů, videí pro jednotlivé aplikace. Ovládání i v rukavicích
  Vlastní definování aplikačního postupu v zařízení
  Snadno čitelný dotykový displej, který je možné ovládat i přes rukavice
  Okamžité propojení s jinými expertními pracovníky
  Rozhodování na základě údajů v reálném čase
  Okamžitý přístup k podkladům, výkresům, instrukcím, atd. přímo v zařízení
  Lehký SW upgrade
  Sondy pro všechny aplikace

  Prospekt (EN)
  Ovládání (EN)
 • 22

  Appolo

  22

  Jedná se o multi-kanálový/ multi-frekvenční kontrolní systém na bázi vířivých proudů

  Jedná se o multi-kanálový/ multi-frekvenční kontrolní systém na bázi vířivých proudů,
  pro aplikace vyžadující více frekvencí nebo multifunkční cívky. Systém Apollo TM je zaměřen na kontrolu potrubí pro přepravu ropy a zemního plynu v energetice.
  Používá se i u výměníků, které vyžadují pravidelné kontroly, s použitím pro rafinerie, hnojiva, nebo farmaceutické továrny a kontrolu výměníků tepla.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
 • 22

  AutoSigma 3000

  22

  Lehký a přitom robustní přístroj pro měření elektrické vodivosti barevných kovů za účelem jejich identifikace a třídění.

  Měření elektrické vodivosti je rychlá, přesná a reprodukovatelná metoda pro kontrolu neferomagnetických kovů za účelem identifikace, třídění a určení materiálových vlastností. Přístroj AutoSigma 3000 byl vyvinut s ohledem na příjemnou obsluhu. Nízká hmotnost a bateriové napájení umožňují snadnou přenosnost a manipulaci během měření. Osvětlení displeje zajišťuje jeho snadnou čitelnost během horších světelných podmínek.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
 • 22

  Phasec3

  22

  V Phasec 3 Series je defektoskop na bázi vířivých proudů a byl navržen k detekci necelistvostí železných a neželezných kovů

  V Phasec 3 Series je defektoskop na bázi vířivých proudů a byl navržen k detekci necelistvostí železných a neželezných kovů a je vhodný pro téměř všechny aplikace v metodě vířivými proudy. Phasec 3 nabízí plnou funkčnost fáze v ultra-kompaktním přenosném balení.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)