Přenosné ultrazvukové defektoskopy

Přenosné ultrazvukové přístroje pro standardní UT kontrolu, Phased Array, bodové svary, TOFD a další. Modely Mentor UT, USM 100, USM 36S, USM 35XS, USM Go/Go+, USN 60,…

Ultrazvukové defektoskopy Krautkramer – GE
S pomocí vysoce přesných a univerzálních ultrazvukových testovacích řešení můžete spolehlivě chránit celou řadu kritických průmyslových aktiv.
Zajistěte produktivitu pomocí nejdůvěryhodnějších dostupných řešení nedestruktivního testování (NDT). Každý vysoce výkonný ultrazvukový detektor produkt byl pečlivě navržen tak, aby detekoval i ty nejmenší nedostatky v široké škále materiálů včetně kovů, plastů a kompozitů. Běžné inspekční aplikace zahrnují:

→ Svary
→ Výkovky
→ Tyče / sochory
→ Trubky
→ Korozní úbytky

Naše řešení pro ultrazvukové přenosné detektory jsou stejně odolná, jako vysoce výkonná a jsou navržena tak, aby vyhověla vašim nejnáročnějším úkolům v oblasti průmyslových inspekcí. Vylepšete produktivitu, snižte prostoje a zvyšte pravděpodobnost detekce pomocí široké škály kontrolních přístrojů a zařízení, včetně:

→ Ultrazvukové detektory
→ Sondy a převodníky
→ Pokročilý software
→ Skenery
→ Tloušťkoměry

 • 2020

  MENTOR UT

  2020

  Více o MENTOR UT  

  Mentor UT nabízí nový způsob kontroly s vynikajícím výkonem, uživatelským prostředím s aplikacemi, zabudovaným systémem odborných znalosti, který vám usnadní každodenní použití, s nejširší škálou příslušenství.

  Prospekt (EN)
  Specifikace (EN)
  Aplikace (EN)
  Tvorba Aplikací (EN)
  MENTOR PC Live (EN)
 • 2020

  Krautkrämer USM 100

  2020

  Více o USM 100  

  Elegantní, robustní, digitální. USM 100 vás přenese do budoucnosti díky funkcím a jednoduchosti jako při používání chytrého telefonu. Bezkonkurenční dotykové ovládání jedním prstem. Rychlost, spolehlivost, kvalita. Je to jediný digitální přístroj na trhu, který můžete připojit k síti a sdílet výsledky s ostatními, generovat reporty a ihned je odesílat tam kam potřebujete.

  Prospekt (EN)
  Interaktivní DEMO web
  Aplikace (EN)
  Tvorba Aplikací (EN)
  MENTOR PC Live (EN)
 • 2020

  KRAUTKRAMER USM 36

  2020

  KRAUTKRAMER USM 36 – Víc než jste kdy viděli !!!

  Krautkramer USM 36 je nový přístroj ve vývojové řadě přístrojů USM. Spojuje nejnovější a nejpokročilejší operační platformy 21. století společně se spolehlivým a robustním hardwarem osvědčeného lídra v oblasti UT defektoskopie – Krautkramer GE. To zahrnuje celou řadu inovativních funkcí a řešení, které zajistí, že tento nový nástroj bude přijat jako každodenní tahoun a pomocník pro NDT inspektory a pracovníky po celém světě.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
 • 2020

  USM Go

  2020

  Špičkový ultrazvukový defektoskop, který přináší revoluční funkce a možnosti ovládání UT přístrojů, od lídra v této oblasti GE Inspection Technologies.

  Tento přístroj je velice lehký s intuitivním ovládáním, odolný proti vodě, prachu a nárazům. Samozřejmostí je upgrade software zdarma a to přímo na pracovišti, a možnost dokupovat další software (křivky, upgrade na tloušťkoměr,…) Přístroj USM Go je moderní, kompaktní ultrazvukový přístroj. Je určen pro velmi široký rozsah aplikací od zkoušení svarů, až po odlitky a výkovky. Jeho výhodou je velmi snadné, intuitivní ovládání pomocí joysticku. Díky dobře zvolené ergonomii je možné ho použít jak pro leváky tak praváky. Při zkoušce je možné vše ovládat jednou rukou. Další výhodou je širokoúhlý barevný displej s vysokým rozlišením a perfektní čitelností i na přímém slunečním světle. Nyní i ve verzi USMGO+ s tlačítkem místo joysticku.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
 • 2020

  Phasor Série a nové Phased Array AVG SONDY s křívkami pro všechny úhly!

  2020

  Kombinuje to nejlepší z předchozích modelů USM 35 a USN 60. Preciznost, rychlost a hlavně jednoduché ovládání, které znáte to vše včetně Phased Array technologie.

  PHASOR se vyrábí ve třech vezích a to jako verze CV – standardní s A-Scanem, verze 16/16 s Sector Scan a verze XS 16/64, přístroj se dá zakoupit v té nejnižší verzi a dodatečně dohrát PA 16/16 a 16/64. Nejsou potřeba žadné moduly a ani návštěva servisního střediska. Vše proběhne na Vašm pracovišti.

  Níže ke stažení prezentace nových AVG Phased Array sond !

  AVG PA Sondy (CZ)
  Phasor 16/64 (CZ)
  Phasor 16/16 (CZ)
  PA Sondy AVG Přímé (CZ)
  Série Phasor (CZ)
  Série Phasor (EN)
  Specifikace (EN)
 • 2020

  SpotChecker

  2020

  Skutečně mobilní řešení pro kontrolu bodových svarů !!

  Mobilní a jednoduché řešení pro kontolu bodových svarů. Spotchecker nabízí okamžitou kontrolu kdekoliv na hale a okamžité vyhodnocení svaru, ( OK, slepený svar, přepálená čocka atd..). Může být obsluhován méně kvalifikovaným personálem. Šetří čas i peníze !!

  Prezentace (CZ)
  Specifikace (EN)
 • 2020

  USN 60

  2020

  Anologové výhody, digitální přednosti a maximální výkon. To vše je USN 60

  USN 60 kombinuje výkon digitálu s detailními informace echa, které byly dříve možné pouze s analogovým displejem. Unikátní zpracování signálu zobrazuje další-scan a informace a potřebné informacena “analogový vzhled a výkon”, který byl chybějící u digitálních defektoskopů a to vše s vysokým rozlišením (640 x 480 pixelů) na barevném LCD.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
  Specifikace (EN)
 • 2020

  Krautkrämer USM 35 XS

  2020

  Přístroj USM 35X S je Nejprodávanějším ultrazvukovým přístrojem v ČR i v Evropě. Je určen pro velmi široký rozsah aplikací od zkoušení svarů až po odlitky a výkovky

  Přístroj USM 35X S je Nejprodávanějším ultrazvukovým přístrojem v ČR i v Evropě. Je určen pro velmi široký rozsah aplikací od zkoušení svarů až po odlitky a výkovky. Jeho výhodou je velmi snadné intuitivní „analogové“ ovládání pomocí dvou otočných knoflíků po stranách přístroje a tlačítek po obvodu přístroje. Další výhodou je velký barevný displej s velmi širokým pozorovacím úhlem a velmi dobrou čitelností i na přímém slunečním světle.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
 • 2020

  USM Vision

  2020

  TOFD Systém vyvinutý zejména pro kontrolu potrubí a ropovodu jako náhrada za RTG kontrolu, jedná se velice o velice ŕychlí a efektivní způsob kontroly, kde nejsou kladeny vysoké kvalifikační požadavky na operátora.

  http://www.ge-mcs.com/en/ultrasound/portable-flaw-detectors/usm-vision.html

  Prezentace (EN)