UV Lampy a inspektory

UV lampy pro pro defektoskpii, detekce nečistot, olejů mastnoty a pro jiné použití jako např. archeologie, kriminalistika, kontrola pravosti dokladů a bankovek. UV lampy se dodávají jako stacionární, nebo přenosné a v provedení se zdrojem UV světla v podobě výbojek, nebo nové moderní se zdrojem UV LED

 • 1717

  Lampy a baterky UV LED technologie

  1717

  Lehké přenosné UV LED lampy a maximálním výkonem a odolností.

  UV led lampy a inspektory se vyznačují vysokým výkonem, nízkou potřebou elektrické energie, mobilitou, a okamžitou možností kontroly ihned po zapnutí. Tyto zdroje nemají žádný startovací a restartovací čas a jsou vysoce odolné proti nárazům a otřesům. Další velkou výhodou je vysoká životnost UV LED diod, která se udává v rozmezí 10.000 – 50.000 provozních hodin.

  V přiloženém prospektu naleznete sérii přenosných baterek a inspektorů

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
 • 1717

  Kapesní UV LED technologie

  1717

  Kapesní UV LED lampy s velkým výkonem a odolností.

  UV led lampy a inspektory se vyznačují dobrým výkonem, nízkou potřebou elektrické energie, mobilitou, a okamžitou možností kontroly ihned po zapnutí. Tyto zdroje nemají žádný startovací a restartovací čas a jsou odolné proti nárazům a otřesům. Další velkou výhodou je vysoká životnost UV LED diod.

  Prospekt (EN)
 • 1717

  Stacionární UV LED Lampy

  1717

  Stacionární UV LED lampy pro použití na stabilních pracovištích, nebo jako součást magnetizérů, penetračních linek a magnetických a penetračních systémů a linek.

  Díky UV LED diodám jsou lampy vhodné na stabilní pracoviště a do systémů a linek, jejich výhodou je: nízká hmotnost, nízká teplota většinou maximálně 40 st. C.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)
 • 1717

  Stacionární výbojkové UV lampy

  1717

  UV stacionární lampy je vhodné použít na stabilní pracoviště, nebo začlenit do stacionárních magnetizérů, či penetračních linek. UV lampy f. Helling se vyznačují nízkou provozní teplotou, kvalitním zpracováním a vysokou životností

  Prospekt (CZ)
 • 1717

  Přenosné výbojkové UV lampy HELLING

  1717

  Přenosné výbojkové UV lampy HELLING

  Patentovaná technologie ověřených UV lamp HELLING, v dostání ve fokusovaných a nefokusovaných verzích.

  Prospekt (CZ)
  Prospekt (EN)