Rentgenky a generátory

Přenosné rentgeny SEIFERT – ERESCO od 160 kV do 300 kV, stacionární RTG systémy ISOVOLT TITAN E od 160kV do 450 kV, ISOVOLT Mobile a další

 • 1111

  ERESCO MF4

  1111

  Transportní rentgeny ERESCO MF4

  Skupina transtportních rentgenů ERESCO, 160 – 300 kV, se vyrábí jako vzduchem, nebo vodou chlazené a velikosti ohnisek pro filmový systém, nebo menší pro radioskopii, nebo přímou digitální radiografii. Všechny rentgenky ovládány Špičkovou ovládací jedontkou MF4.

  ERESCO 300/200Kv MF4, příslušenství (CZ)(CZ)
  Série ERESCO MF4 (EN)
  Ovládací jednotka MF4 (EN)
  Expoziční PC kalkulátor (EN)
 • 1111

  ISOVOLT TITAN E

  1111

  Modernizovaná sestava generátů a ovládacího panelu ISOVOL TITAN E

  ISOVOLT Titan E stacionární RTG sestava je založena na osvědčené ISOVOLT Titan sérii, ale nabízí významné zlepšení v jednoduchosti provozu, ovladatelnosti a logice, což umožňuje větší produktivitu a spolehlivost. Nový ISOVOLT TITAN E má stále větší uplatnění jako standardní stacionární systém a součást RTG linek, pro použití na filmy nebo radiografii.

  ISOVOLT TITAN E (EN)
 • 1111

  ISOVOLT Lynx

  1111

  ISOVOLT Lynx je první z nové generace stacionárních X-ray generátorů od GE Inspection Technologies.

  ISOVOLT Lynx je první z nové generace stacionárních X-ray generátorů od GE Inspection Technologies. To představuje významný pokrok v X-ray generátorech, nejmodernjsími elektroniku a digitální koncepce umožňuje větší výkon a spolehlivost.  Za účelem sjednocení s optimalizí výkonů pro všechny aplikace včetně automobilového, leteckého průmyslu a ostatních výrobních odvětví, pro úkoly jako je kontrola kompozitních svarů, a odlitky, stejně jako v 3D CT a technologii .

  http://www.ge-mcs.com/en/radiography-x-ray/tubes-and-generator/isovolt-lynx.html

  Specifikace (EN)
 • 1111

  ISOVOLT Mobile 160

  1111

  Skutečná mobilní RTG sestava na transpotrním vozíku

  ISOVOLT mobile 160 je mobilní systém pro RTG kontrolu, vše je umístěno na vozíku s velky´mi kolečky, které umožňují jízdu i po nerovném terénu. Díky uzavřenému chládícímu okruhu a generátům dosahuje maximálních výkonů, vše zůstává na vozíku a pohyhuje se pouze RTG lehkou lampou a řídící jednotkou MF4, která je použitelná i pro všechny trasportní RTG ERESCO.

  Specifikace (EN)